Ako inzerovať (FAQ)

 1. Ako môžem pridať inzerát? V pravom hornom rohu stránky je vidieť možnosť „Pridať inzerát“. Po kliknutí na túto možnosť je možné vypísať Váš inzerát. Cez rozbaľovaciu šípku vyberiete typ inzerátu, kategóriu v ktorej chcete inzerovať a ďalej vypisujete jednotlivé polia podľa charakteru Vášho inzerátu a predmetu inzercie. Do každého inzerátu môžete zadarmo vložiť 5 fotografií, ktoré zvyšujú úspešnosť Vášho inzerátu. Fotografia musí byť vo formáte .jpeg a musí mať veľkosť do 500kB. Posledná oblasť vkladania inzerátu sa týka Vašich osobných údajov: Meno, Telefón, E-mail. Nasleduje Vaše heslo, ktoré slúži na editáciu alebo vymazanie inzerátu. Ako Vaše heslo zadajte čokoľvek, čo si budete pamätať. Kliknutím na tlačidlo Odoslať sa Váš inzerát okamžite objaví v sekcii a kategórii, kam ste ho vložili.
 2. Čo znamená "Topovať" môj inzerát?

  "Topovať" je služba spoplatnená zaslaním sms na číslo 8866. Postup je jednoduchý, stačí kliknúť na "Topovať" v pravom hornom poli Vášho inzerátu a následne sa zobrazí postup krok za krokom. Na 7 dní je cena 1 EUR - Váš inzerát bude následne počas najbližších 7 dní zvýraznený a uvedený na prvých priečkach v príslušnej kategórií a medzi najnovšími inzerátmi, čím zvýšite jeho sledovanosť a tým aj úspech Vášho predaja, resp. kúpy.

  Tieto inzeráty zverejňujeme aj na našej stránke na Facebooku, takže "topovaním" si zabezpečíte reklamu aj v priestore tejto sociálnej siete.

  "Topovať" môžete jeden inzerát aj viackrát naraz, čím predĺžite jeho zvýraznenie a umiestnenie na prvých priečkach vždy o 7 dní za každú jednu sms.

 3. Ako môžem upraviť/zmazať môj inzerát? Inzeráty je možné upravovať alebo mazať po vyhľadaní Vášho inzerátu v príslušnej kategórii. Po kliknutí na vybraný inzerát sa v lavej hornej lište inzerátu objaví ponuka “Zmazať/Editovať”. V oboch prípadoch je však potrebné udať Vami zvolené heslo. Ak ste heslo zabudli, kliknite na "Zabudol som heslo" a heslo si v niekoľkých jednoduchých krokoch obnovíte.
 4. Ako môžem vyhľadávať inzeráty? Inzeráty je možné rýchlo vyhľadávať prostredníctvom vyhľadávacieho poľa v hornej tmavozelenej lište. Po zadaní jednotlivých polí (nemusia byť uvedené všetky), Vám budú zobrazené všetky inzeráty, ktoré spĺňajú vymenované podmienky.
 5. Potrebujem kontakt z inzerátu, ktorý je už vymazaný Napíšte na podpora@farmicka.sk číslo inzerátu, alebo aspoň časť textu inzerátu, meno inzerenta, čokoľvek, podľa čoho by sa dal spätne inzerát dohľadať a my Vám ho potom pošleme na mail.
 6. Prečo sa mi pri vložení druhého inzerátu ten prvý vložený vymaže? Pravdepodobne zadávate totožné, alebo veľmi podobné inzeráty. Inzercia duplicitných inzerátov je zakázaná.
 7. Na serveri sú inzeráty, kde je môj telefón, ale inzerát som nevložil Napíšte na podpora@farmicka.sk, o ktorý inzerát sa jedná, my ho v čo najkratšej dobe vymažeme.
 8. Zabudol som heslo Pokiaľ máte v inzeráte uvedený mail, môžete si na Váš inzerát vytvoriť nové heslo. Prípadne môžete napísať požiadavku na mail podpora@farmicka.sk a inzerát Vám upravíme prípadne vymažeme.
 9. Musím sa pred vložením inzerátu prihlásiť, resp. registrovať Na portáli farmicka.sk žiadna registrácia nie je, takže môžete stránky okamžite používať.
 10. Koľko stojí pridanie jedného inzerátu? Pridanie inzerátu je bezplatné. Môžete si ho však "Topovať" na 7 dní za 1 EUR - Váš inzerát bude následne počas najbližších 7 dní zvýraznený a uvedený na prvých priečkach v príslušnej kategórií a zverejnený na našej stránke na Facebooku čím zvýšite jeho sledovanosť.
 11. Nedarí sa mi do inzerátu vložiť fotografie Pokiaľ sú príliš veľké, môže nahranie trvať aj niekoľko minút (podľa rýchlosti Vášho pripojenia). Zmenšite ich v grafickom programe a urýchlite tým nahranie fotografií. Fotografie musia byť vo formáte jpeg.
 12. Bol som podvedený, ako postupovať? Podajte trestné oznámenie. Môžete ho podať ústne alebo písomne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo prokuratúre. Tieto orgány sú povinné oznámenie prijať a bez meškania vec vyšetriť. V trestnom oznámení popíšte, čo sa presne stalo (kedy, kde a kto sa trestného činu dopustil). Priložte kópiu inzerátu a vytlačenú e-mailovú korešpondenciu. Nezabudnite udať, že chcete byť informovaní o vykonaných opatreniach. Dajte nám vedieť na podpora@farmicka.sk o inzerentovi, ktorý Vám poškodil, popíšete čo presne sa Vám stalo.

V prípade, že ste odpoveď na Vašu otázku nenašli napíšte na podpora@farmicka.sk a my Vám radi odpovieme.