Zelenina
Šalátik z mikrozeleniny - Predám - 17/05/21

Vážení priatelia, vyznávači zdravého životného štýlu, naši rodní Oravci...

*Teší nás, že popularita lokálnych výrobcov a produktov na Slovensku rastie a to aj v našom regióne Orava. Sme súčasťou tejto komunity a sme pyšní, že môžeme zásobovať celý náš región čerstvou, zdravou a lokálne vypestovanou zeleninkou.

*Sme tu už druhý rok a naše šalátiky – svetové unikáty sa tešia veľkej popularite, v dôsledku čoho sme v posledných troch mesiacoch zdvojnásobili kapacity. Naše produkty sú pestované z non GMO semien v BIO kvalite na princípoch regeneratívneho poľnohospodárstva a udržateľného rozvoja, sme teda NATURAL. Pri pestovaní nepoužívame žiadne CÍDY. Obaly sú zo 100% recyklovateľného fyto-plastu a zvyšky z produkcie putujú do kompostu a ako krmivo pre sliepočky. Takže vytvárame len minimálny odpad, šetríme prostredie a napomáhame regenerácii prírody...

Každý týždeň v roku máme novú úrodu, takže naše šalátiky sú vždy čerstvé a zdravé. Dovážajú sa k vám v deň zberu a preto vydržia dlhšie a zachovajú si väčšinu zo svojich živín a životnej energie.

*Všimli sme si váš obchodík a veľmi nás zaujala vaša práca. Sme zástancami zdravého životného štýlu a veríme, že človek by mal poznať odkiaľ jeho jedlo pochádza. V ideálnom prípade by to malo byť jedlo sezónne, lokálne vypestované a konzumované čo najčerstvejšie.

Z toho dôvodu by sme vám chceli ako komplementárny produkt ponúknuť aj našu celoročne pestovanú mikrozeleninu vo forme 100g šalátikov. Viac info na FB zelenelistky, IG zelenelistky alebo zelenelistky.sk / ponuka.

*Pre každý obchodík vieme vytvoriť unikátny produkt, ktorý nebude možné zakúpiť inde, len vo vašom obchodíku / e-shope. Týmto, vždy čerstvým šalátikom, vás vieme zásobovať počas celého roka nezávisle od počasia a iných prírodných vplyvov.

*Sme registrovaní na predaj z dvora. Nie sme platcami DPH, ale naše dane platíme ako daň z príjmu. Vy si účtujete tieto výdavky v položke iné náklady. Je to podľa platných zákonov SR s dodržaním všetkých platných predpisov.

*Chceli by sme si s vami dohodnúť osobné stretnutie, aby sme osobne prebrali detaily možnej spolupráce a priniesli aj ochutnať naše vzorky. Stretnúť sa vieme kedy vám to bude vyhovovať, ale najlepšie ešte tento alebo budúci týždeň keďže od júna 2021 budeme veľmi zaneprázdnení a na osobné stretnutia nezostane veľa času.

Dúfame, že vás naša ponuka zaujala a budete nás v najbližších dňoch kontaktovať prostredníctvom FB, IG, email: zelenelistky@protonmail.com, alebo na tel.čísle 0904264007...

Meno
Miloš Bašista
Telefón
0904264007
Lokalita
028 01    Trstená
Cena
Dohodou
028 01, Slovakia
Kontaktovať inzerenta