Liečivá
Tinktúra z Víjačky voštinovej - Predám - 10/12/20

50 ml = 12,5 €

Pri cukrovke, onkologických ochoreniach, kŕčových žilách, alergiách, na imunitný systém (zvyšuje odolnosť tela a podporuje telesnú aktivitu), akútne respiračné choroby (ako aj bronchitída, pneumónia, pleurisy, tuberkulóza), kardiovaskulárne ochorenia (arytmia, srdcový záchvat, angína pektoris, hypertenzívne ochorenie). Pomáha znižovať dýchavičnosť a znižovať krvný tlak. Pri chorobách močového mechúra, adenóme prostaty. Má antibakteriálne a antivírusové účinky, antioxidačné, detoxikačné, imunostimulačné.

Obsahuje enzým „ceraza“, ktorý nie je možné laboratórne vyrobiť. Úspešná pri liečbe tuberkulózy, nakoľko „ceraza" rozpúšťa ochrannú stenu baktérií a vydáva ich napospas atb. a imunitnému systému. Podobné je to aj s inými baktériami a vírusmi.

Ceraza podporuje náhradu zrastov a jaziev, doslova vstrebáva jazvy. Pôsobí preto blahodarne po chirurgických zákrokoch (na prevenciu vzniku keloidných jaziev). Dokáže dokonca prispieť k rýchlemu sceľovaniu jaziev po infarkte myokardu.

Tiež má účinky na liečbu ženskej a mužskej neplodnosti, cysty vaječníkov, prostitíde. Ceraza podporuje náhradu zrastov a jaziev kontraktilným tkanivom, obnovu priechodnosti vajcovodu, vplýva na diferenciálu buniek vystielajúcich sliznice maternice a vajcovodov.

Pomáha pri ochoreniach centrálnej a periférnej nervovej sústavy pečene a pankreasu, reumatizme či dermatologických ochoreniach, akými sú psoriáza, furunkulóza, atrofické jazvy, preležaniny.
Vo východnej Európe ňou údajne úspešne liečia rakovinu.

Dávkovanie: pri konkrétnych problémoch je dávkovanie mierne odlišné, podrobnosti sú v príbalovom letáku. (V príbalovom letáku je zatiaľ uvedené iba dávkovanie).

POZOR! Neužívať v prípade alergie na včelie produkty.

Aktuálne je dostupná verzia z trusu víjačky. 3% nakoľko tinktúra z trusu je vraj aspoň 10x účinnejšia ako priamo z lariev víjačky. V Rusku ju vraj vyvažujú zlatom.

Prvýkrát sme si ju odchovali omylom, zničili nám nielen plásty, ale aj rámiky a poškodili debničku. Jej zber tiež nebol prechádzka ružovou záhradou. Teraz ju už chováme zámerne.

Tejto tinktúre sa venujú predovšetkým na Ukrajine a v Rusku. Neviem ako Rusko, ale na Ukrajine používajú ATB a často šialené množstvá liečiv, ktoré sa ukladajú do vosku, peľu, prípadne medu a cez to prechádzajú do lariev víjača.

U zavíjača sa zistila aj pozoruhodná vlastnosť, ktorá súvisi s jeho konzumáciou (a následným trávením) včelieho vosku.

https://hobby.idnes.cz/zavijec-voskovy-likvidace-plastoveho-odpadu-fna-/hobby-mazlicci.aspx?c=A170426_130100_hobby-mazlicci_bma

viac infa na: https://www.facebook.com/pg/vceliaalchymia/photos/?tab=album&album_id=1019868068142751&__tn__=-UCH-R

https://www.facebook.com/vceliaalchymia/photos/a.1019868068142751/1751625708300313/?type=3&theater

Meno
Matúš
Telefón
0910183376
Lokalita
090 32    Vyšná Olšava 22
Cena
€12,50
090 32, Slovakia
Kontaktovať inzerenta