Liečivá
Cviklový sirup-pri nachladnutí a chudokrvnosti - Predám - 23/02/19

Prírodný cviklový sirup je výborný prírodný liek na kašeľ, nachladnutie, angínu a tiež môže pomôcť ľuďom ktorí trpia na chudokrvnosť. Sirup bude chutiť aj vašim deťom je tam vanilková príchuť takže cviklu nie je cítiť.

Červená repa zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe a pevnosti väzivových tkanív a kostí, mladý a zdravý vzhľad, pružná pokožka, pevné zdravé nechty, je výraznou stopkou starnutiu, napomáha regenerácii buniek celého organizmu – dlhovekosť, priaznivo pôsobí pri tvorbe žalúdočných štiav, má odvodňujúce účinky na organizmus a tým podporuje čistenie tela od toxických látok, podporuje tvorbu krvi, vhodná pre ľudí trpiacich chudokrvnosťou, prevencia a súčasť liečby rakovinového bujnenia a rekonvalescencia po jej liečbe, priaznivo pôsobí na imunitný systém, podporuje vylučovanie cholesterolu, olova a rádioaktívnych látok z organizmu, má kladný vplyv na reumu, je cenným pomocníkom proti mykózam, má protisklerotické účinky

Červená repa obsahuje veľa minerálnych látok ako je kremík, draslík, železo, horčík, vápnik, jód, meď, kyselinu listovú, jablčnú, vínnu, šťaveľovú a citrónovú, vitamín C, E, B1, betakarotén, typické červené zafarbenie spôsobuje betanín a samozrejme dôležitú vlákninu.
Návod na použitie: Tento sirup sa môže dávkovať dvojako. Buď sa zriedi s vodou a máme sirupovú vodu, alebo ho môžeme užívať ako prírodnú medicínu. Tento sirup zaberá určite. Leták s dávkovaním posielam k tovaru.
Zloženie: prírodné sladidlo stévia, voda, červená repa, vanuilková príchuť, citrón.
Obsah 250ml/3,80€. Aktuálne v ponuke nasledovné príchute: ZÁZVOROVÝ, BAZOVÝ, ČEREŠŇOVÝ, LEVANDUĽOVÝ, TYMIANOVÝ, CVIKLOVÝ.

Meno
Babičkine bylinky
Telefón
0917381225
Lokalita
917 02    Trnava
Cena
€3,80
917 02, Slovakia
Kontaktovať inzerenta