Nehnuteľnosti
Pernek: vidiecky RD s dušou, 2 podlažný, 4 izby, 2x mezonetový ateliér, 2x kúpeľňa, ÚP: 250 m2, 27,84 á pozemok. - Predám - 05/08/18

PONÚKAME NA PREDAJ historický, s umeleckým cítením kompletne zrekonštruovaný dvojpodlažný sedliacky dom so 4 izbami (z toho 2x mezonetový ateliér) a kompletne zobytneným podkrovím, dvoma kúpeľňami veľkou drevenou stodolou na 27,84 á pozemku v Perneku, len 35 km od Bratislavy a 19 km od Pezinka.

DOM S ÚŽITKOVOU PLOCHOU 250 m2 a je postavený z tvárnic, pálenej a nepálenej tehly. Medzi rokmi 1979-2008 bol postupne rekonštruovaný umelecky vzdelanými majiteľmi. Strecha, ktorá je zateplená a presvetlená strešnými oknami Velux, je pokrytá škridlou Tondach, Okná sú drevené, zdvojené, v zadnej časti domu zamrežované. Vnútri domu sú priznané drevené trámy, niektoré zrepasované a vymenené. Na podlahách je prevažne dlažba, v niektorých izbách a na celom podkroví doplnená plávajúcou podlahou. V troch izbách sú historické, plne funkčné keramické kachle. Dve izby, slúžiace ako ateliéry, sú mezonetové. Zaujímavo je riešená kuchyňa, na ktorú je vďaka otvorenému stropu pohľad aj z podkrovia. Kuchyňa je kompletne vybavená, vrátane kombinovaného sporáku, umývačky riadu a aj liatinovej piecky na varenie. Dom má dve kúpeľne s WC a dva samostatné vstupy, takže by mohol slúžiť aj pre dvojgeneračné bývanie. Pozdĺž celého domu je vydláždený priestor s posedením.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do predsiene, a z nej rovno do kuchyne. Napravo z predsiene je vstup do obývačky, naľavo do jedálne, za ktorou je otvorená komora so schodiskom do obytného podkrovia. Z komory sa vstupuje do prvej kúpeľne a chodby, cez ktorú sa prechádza do prvého mezonetového ateliéru s k kuchynským kútom a druhým vstupom do domu. Za prvým ateliérom je menšia chodba so vstupom do druhej kúpeľne a druhého mezonetového ateliéru.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: poschodie tvorí jeden veľký otvorený priestor, nábytkom predelený na spaciu a oddychovú časť, pracovňu a šatník. Z jednej časti, ktorá má zábradlie, je pohľad do kuchyne.

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na obecnú vodu, dve studne, plyn a elektrinu, odpad je zvedený do žumpy. Kanalizácia s možnosťou okamžitého napojenia je priamo pred domom. Vykurovanie domu je prostredníctvom plynového kotla Buderus s rozvodmi do radiátorov. Na prikurovanie slúžia keramické kachle. Teplá voda sa zohrieva v elektrickom bojleri. Vstupná brána pre vjazd autom je na diaľkové ovládanie.

POZEMOK JE PREVAŽNE ROVINATÝ, v druhej časti mierne svahovitý s ovocnými stromami. Časť pozemku za domom (okrasná záhrada), je napojená na automatické zavlažovanie. Asi 50 metrov od domu je veľká drevená stodola.

OBEC PERNEK má základnú občiansku vybavenosť a dobré napojenie do dvoch okresných miest – Bratislavy a Pezinka.

CENA: 246.000,-€, aj na HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL.: 0903 758 502.

Meno
Roman
Telefón
0903758502
Lokalita
900 33    Pernek
Cena
€246.000,00
900 33, Slovakia
Kontaktovať inzerenta