Bylinky
TINKTÚRY Z BYLINIEK - Predám - 25/01/18

Hovorí sa, že na každú chorobu vyrástla bylinka. Je len na nás objaviť silu prírodnej liečby bez nežiadúcich účinkoch. Naše tinktúry sú vyrábané z byliniek zberaných na nádherných lúkach Čergovského pohoria, ďaleko od ľudských obydlí. Tinktúry sú jeden z najúčinnejších spôsobov konzervovania liečivých látok, nakoľko sa mnohé z nich lepšie rozpúšťajú v alkohole, ako vo vode. Jedna z najlepších výhod tinktúr je, že stačí malé množstvo, aby sme prijali látky obsiahnuté v šálke čaju. Bylinky sú macerované v alkohole od leta, takže majú úžasnú liečivú silu, vyskúšajte a sami budete prekvapení ich účinkom.

ALCHEMILKA PASIENKOVÁ - lieči zápaly podbrušia, menštruačné poruchy, výtoky, pomáha pri ochorení podbrušia a nevoľnostiach v prechode, posilňuje väzivo maternice pri ochabnutí podbrušia žien, pri neplodností žien pôsobí blahodarne a pomáha upravovať cyklus.
CESNAK MEDVEDÍ- v sebe ukrýva obrovskú liečivú silu. Tinktúra slúži na prečistenie organizmu, lieči chronické kožné choroby. Vynikajúco podporuje pamäť, predchádza vápenateniu ciev, znižuje krvný tlak a cholesterol v krvi, odstraňuje črevné parazity a slúži na celkové posilnenie organizmu. Výrazne podmieňuje jarné prečistenie a odhlienenie dýchacích ciest.
REBRÍČEK OBYČAJNÝ- je bylinkou hlavne pre ženy. Pomáha pri nepravidelnej a bolestivej menštruácii, pri zápale vaječníkov, pri závratoch, nevoľnostiach, ale priaznivo ovplyvňuje aj činnosť kostnej drene a upravuje krvotvorbu. Priaznivo pôsobí pri chorobách kostí, ak máme úbytok kostných látok, tzv. slabé kosti. Pomáha pri reumatických bolestiach, lieči žalúdočno-črevný trakt.
RUŽA ŠÍPOVÁ- hovorí sa, že šípky sú wobenzým, který nám rastie za plotom. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, vitamíny B, karoten, pektiny. S úspechom ju môžeme používat pri liečbe a prevencii nádchy, kašľa, horúčky, nachladení a chrípky. Je tiž vynikajícím podporným prostiedkom pri ochorení ciev, srdca, rekonvalescencii, celkovej únave a preťažení organizmu.
TINKTÚRY NA VONKAJŠIE POUŽITIE: natrieme postihnuté miesto krémom, priložíme plátenko navlhčené tinktúrou a udržiavame v teple, aplikujeme 2-3x denne a na noc.
KOSTIHOJ LEKÁRSKY- tinktúrou sa natierajú kĺby postihnuté reumatizmom a kĺbovým opuchom, pomáha pri vyvrtnutí, vykĺbení, pri pomliaždeninách a zlomeninách, pri bolestiach kostí a chrbtice. Tinktúra z koreňa kostihoja lekárskeho je vhodná na hemoroidy, pre všetky druhy zlomenín kostí, natrhnuté svaly, šľachy, väzy, výrony, výrastky, zápaly a bolesti kĺbov, poškodené chrupavky, vysychanie kĺbových priestorov, žíl, prínosových dutín, artróza, artritída, reuma, dna.
PAGAŠTAN KONSKÝ- extrakt z pagaštanu konského pomáha proti bolestiam kĺbov a chrbtice, pri reume. Bolesť zvykne po štvrť, polhodinke odznieť. Môžete využiť aj proti zápalu kŕčových žíl a pri cievnych problémoch. Zlepšuje cirkuláciu krvi v nohách, zlepšuje kvalitu cievnych stien a periférneho prekrvovania, to znamená pomáha odstraňovať kŕčové žily, zápal žíl, trombózu, zápal šliach a kĺbov.
Cena je za 100ml.

Meno
Katarína
Telefón
0940950603
Lokalita
083 01    Sabinov
Cena
€5,00
083 01, Slovakia