Ostatné
MOLOTOV BARBECUE omáčky - Predám - 12/12/17

MOLOTOV BARBECUE omáčky sú vyrobené podľa originálnej receptúry bez prídavných látok a aditív. Varené v medenom kotlíku a zaúdené na bukovom dreve. (fľaša má 200ml).

Aktuálna Ponuka

Barbecue omáčka (4,-€) - Hustá omáčka s typickou dymovou príchuťou, ktorá sa hodí na marinovanie pred grilovaním ako aj k hotovému grilovanému a pečenému mäsu, zelenine a syrom.

HOT Barbecue omáčka (4,-€) - Základ tvorí klasická BBQ omáčka obsahujúca chilli papričky, pálivosť je veľmi jemná.

Molotov Coctail (5,-€) - Je určená hlavne pre fanúšikov pálivých omáčok, obsahuje špeciálnu kombináciu chilli papričiek (Habanero, Scotch Bonnet Red, Chipotle, Green Jalapeno). Pozor omáčka je štipľavá!

Broskyňový Cocktail (5,-€) - Je určená hlavne pre fanúšikov pálivých omáčok, základ tvoria broskyne a obsahuje špeciálnu kombináciu chilli papričiek (Habanero, Scotch Bonnet Red, Chipotle, Green Jalapeno). Pozor omáčka je štipľavá! - LIMITOVANÁ EDÍCIA

MORHO (6,-€) - Je určená hlavne pre fanúšikov extrémne pálivých omáčok, obsahuje špeciálnu kombináciu chilli papričiek (Trinidad Moruga Scorpion a Bhut Jolokia Chocolate). Pozor omáčka je EXTRÉMNE štipľavá!

Šípková omáčka (4,-€) - Vyrobená zo šípok a so špeciálnou zmesou lesného korenia určená prevažne k divine.

Broskyňová omáčka (4,-€) - Základ tvoria broskyne ktoré dodávajú jemnú ovocnú príchuť. Odporúčame ku kuraciemu mäsu a syrom.

Slivková omáčka (4,-€) - Základ tvoria slivky ktoré dodávajú jemne zemitú ovocnú príchuť, odporúčame k bravčovému mäsu.

Jablková omáčka (4,-€) - Základ tvoria jablká, Sigelsberg Cider a špeciálna zmes korenia ktoré dodávajú jemnú ovocnú príchuť. Odporúčame ku morčaciemu mäsu.

Objednávky zasielajte na: molotovbarbecue@gmail.com alebo cez Shop na Facebooku.

E-mail: molotovbarbecue@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/MolotovBBQ
Instagram: https://www.instagram.com/molotovbarbecue

Meno
Rado
Telefón
0949882699
Lokalita
902 01    Pezinok
Cena
V texte
902 01, Slovakia
Kontaktovať inzerenta