Práca na farme
Práca na farme - Kúpim - 10/05/16

Opäť hľadáme posilu, tentokrát Teba: šikovného farmára, ošetrovateľa hospodárských zvierat a koní na našu farmu Village Farm v okrese Dunajská Streda.
Nástúpiť môžeš ihneď avšak venuj prosím pozornosť následovnej diskriminačnej doložke: Muž, chlapec podľa toho ako sa cítiš, najlepšie okolo 30 rokov, farmár remesla nazývaného nie je podmienkou, prípadne aj bez skúseností.
Tajnou ingredienciou, ktorú prinesieš so sebou do pracovného pomeru je láska a vzťah porozumieť naším zvieratám a vzťah k manuálnej práci všetkého druhu. Rovnako sa aj my priznávame
k tejto slabosti, pretože sme ľudia, ktorí si potrebovali vyčistiť hlavu zo všetkého okolo nás, preto sme si zvolili ten najjednoduchší vzťah a to vzťah človeka a zvieraťa založeného na úprimnosti a otvorenosti bez akejkoľvek pretvárky.
Skvelú partiu ľudí a nadšenie z práce nerobia len vzťahy na pracovisku, ale najmä Tvoja úprimnosť, otvorenosť, chuť a nadšenie pracovať na niečom na prvý pohľad bláznivom. Nepríď ku nám pracovať, prídi sa baviť v práci. Očakávame od Teba mimoriadný vzťah ku všetkému živému, ochotu učiť sa nové veci a udržovanie farmy na vysokom štandarde.
Pokiaľ máš záujem a našiel si sa v tomto inzeráte, si to práve Ty!, ktorý by nám vedel pomôcť. Budeme sa na Teba tešiť a ďakujeme za každé zdielanie a pomoc pri hľadaní.

Meno
Farma
Telefón
421948005885
Lokalita
930 39    Oľdza
Cena
Dohodou
930 39, Slovakia
Kontaktovať inzerenta