Nehnuteľnosti
RD+penzión+1 ha pozemok - Predám - 01/01/16

Ponúkame na predaj zabehnutý rodinný penzión vo vidieckom prostredí s výborným hodnotením od hostí ( Booking.com – 9,3 Super ).Penzión je situovaný 12 km od najnavštevovanejšieho kúpeľného mesta Veľký Meder , 2 km od rieky Malý Dunaj pri obci Okoč v časti Veľký Sek. Budova bola postavená v roku 2013. Kapacita penziónu je 20 lôžok v 6 izbách, ktoré sa nachádzajú na poschodí. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Na poschodí sa nachádza ešte spoločenská miestnosť s TV, pre cca 20-25 osôb, ďalej infrasauna, oddychová miestnosť, sprchy, WC , šatňa, miestnosť pre čisté prádlo a malá terasa. Na prízemí je maximálne vybavená kuchyňa, špajza, jedáleň, spoločenská miestnosť s barovým pultom, kapacita cca 55-60 osôb – vhodná na rôzne oslavy, svadby, firemné akcie, školenia - priestranná krytá terasa s barovým pultom a výčapom, kancelária, 2x WC, práčovňa, kotolňa a sklad. Súčasťou predaja je tiež rodinný dom, ktorého zadná stena je spoločná s penziónom a tak je možné kapacitu penziónu ďalej rozšíriť v prípade zastavania podkrovia . Dom bol z vnútra v roku 2007 úplne zrekonštruovaný, nové elektrické rozvody, ústredné kúrenie, vodovody, nová izolácia, okná, podlahy atd. Na pozemku stojí taktiež sklad skolaudovaný v roku 2010, /môže slúžiť ako garáž, dieľňa a pod./ altánok, vo dvore je parkovisko pre 6 áut. Penzión ako aj rodinný dom je vykurovaný s automatickým kotlom na pelety alebo drevenú štiepku, má vlastnú studňu, úpravovňu vody, kombinovanú nádrž na TÚV 800 l. Vodu ohrieva 6 ks solárych panelov, v zimnom období kotol. Vďaka orientácii ,izolácii a konštrukčnému riešeniu penziónu sa izby a spoločenské miestnosti v letných horúčavách neprehrievajú, nie je potrebné ich klimatizovať.
Objekty sa nachádzajú na oplotenom pozemku rozlohou 9449 m2. V prednej časti je okrasná záhrada, s hojdačkami, trampolínou, šmýkačkou, pieskoviskom, altánkom, s moznosťou posedenia pri ohni, grilovania. Zadná časť ponúka veľa možností , ako napr. umiestnenie bazéna, ihrísk , ovocného sadu, biofarmy atd. Na okrajoch sú vysadené stromy cca 120 ks. Fotky nájdete aj na našej webstránke www.villafilia.sk. Webstránka v hodnote 2500 EUR je tiež v cene.
Možnosti na okolí: cyklistika, rybolov, splavovanie, agroturistika, turistika, termálne kúpaliská-V.Meder, Dunajská Streda,Topoľníky, Győr, mlyny na Malom Dunaji – Kolárovo, Dunajský Klátov, Jahodná, Tarzania-V.Meder, pevnosť Komárno, vodné dielo Gabčíkovo atd.
Cena: 453.000 EUR + 46.000 EUR DPH

Meno
Ladislav Takács
Telefón
0905490200
Lokalita
930 28    Okoc-Velky Sek
Cena
V texte
930 28, Slovakia
Kontaktovať inzerenta