Náš cesnak

Kto sme: pestovateľ cesnaku

Odkiaľ sme: Trnava

Čo vyrábame: cesnak

Naše výrobky kúpite v našom eshope na www.nascesnak.sk

Facebook: www.facebook.com/nascesnak

O nás:

Myšlienka pestovania cesnaku vzniká v roku 2011. Vtedy čerství absolventi SPU v Nitre, hľadajú cestu ako zostať vo fachu a možno pri tom zarobiť aj nejakú korunu. Za vynaloženia veľkého úsilia, nemalých finančných prostriedkov a podpory partnerov,  presúvajú záhradné cesnakové hobby, do poľných podmienok. Pilierom našej stratégie je tržná produkcia cesnaku, založená na čo najosobnejšej prezentácii ponúkaného produktu.

Od počiatkov činnosti sa snažíme modernizovať a zefektívňovať výrobu. Spolu s partnermi v občianskom združení sa venujeme rozširovaniu povedomia o cesnaku nielen medzi pestovateľmi, ale aj samotnými konzumentmi.

Dlho sme rozmýšľali aký spôsob predaja cesnaku vám ponúknuť. Veľká dilema bola hlavne v online maloobchode, kde narážame na nekompromisnú tarifu poštových služieb. V našom e-shope preto nájdete balenia po 5 a 10 kg. Menšie vrecko je veľmi vhodné pre spoločnú objednávku kolegov, priateľov alebo zabíjačkových majstrov. Väčšie balenie je ideálne pre gastro prevádzky a mäsiarov. Okrem vreciek ponúkame aj voľne vážený cesnak I. a II. tiredy a taktiež viazaničky. Máme aj špecialitu v podobe údeného cesnaku. V e-shope je si možné takto objednať do hmotnosti 30 kg.

Kontaktovať farmára