Mlyn Zrno

Tradičný mlyn Mlyn Zrno

Kde nás nájdete: Veľké Hoste, okres Bánovce nad Bebravou

E-shop: obchod.mlyn-zrno.sk

Slovo majiteľov
Mlyn chápeme ako súčasť poľnohospodárstva, s napätím sledujeme zakladanie úrody a postupný vývin obilnín. Tešíme sa peknému počasiu. V závislosti od toho už vidíme lepšiu alebo horšiu úrodu.
Pri úrode zdravého obilia vieme, že bude kvalitná múka, tým aj ekonomická prosperita. Obilniny kupujeme hlavne od miestnych serióznych dodávateľov. Na výrobu dobrej múky  je treba veľa strojných operácií. mlynské stroje melú, klepú, trasú obilie vo svojom tichom koncerte, na ktorý treba dozerať. Stroje ešte aj po vypnutí  unavene praskajú a pukajú do ticha.

Naša firma
Na trhu výroby múky pôsobíme od roku 1992. Melieme mlynskou technológiou stredoeurópskeho typu. Vo výrobnom programe máme múky pre pekárov, cestovinárov, pizzérie  aj múky určené pre zdravý životný štýl, a to múky celozrnné, z iných druhov plodín ako sú amarantové, špaldové, jačmenné múky, z tvrdej pšenice a strukovinové , ale aj BIO múky ako produkty ekologického poľnohospodárstva.

Balenie
Balenie výrobkov máme prispôsobené k dnešným trendom pre ponuku zákazníkom. Ponúkame balenie v autentických dekoračných tkanivových vreckách, papierové vrecká , aj kombinované balenie kartónová škatuľka s potlačou vo vnútri so vzdušným vreckom z tkaniny.

kazníci
Našimi výrobkami uspokojujeme široké spektrum zákazníkov: cestovinárov, cukrárov, pekárov, vývarovne , spracovateľov zdravej výživy... Našim veľkým zákazníkom sú aj domácnosti.

Stroje
Náš mlyn je vybavený tradičným strojným zariadením európskeho typu od českej firmy Prokop Pardubice. 

V našom e-shope nájdete múky celozrnné, z iných druhov plodín ako sú amarantové, špaldové, jačmenné múky, z tvrdej pšenice a strukovinové , ale aj BIO múky ako produkty ekologického poľnohospodárstva.

Produkty

Pohánková múka 0,5 kg tkanivové ploché vrecko
Vyrobená z pohánky jedlej (Fagopyrum esculentum). Pohánka je znovu objavená kultúrna plodina , ktorá sa u nás pestovala už v 12. storočí. Používa sa v kuchárstve aj v pekárstve.
Cena: 1,8 EUR
Kontaktovať farmára