Nový typ prevodových nožníc EDWARD KN ProfessionalPomocou našich nožníc sa nenamáhate, využívate len tretinu sily oproti klasickému strihaniu v záhrade.Je to neporovnateľne ľahšia práca v záhradke.EDWARD poskytuje záruku 5 rokov.Nožnice EDWARD kúpite v e-shope www.edward.eu/eshop


Ak vás vždy zaujímalo ako vyzerá vinobranie u "skutočných" vinohradníkov pozrite si toto krátke video kde vám dvaja "majstri vinári" predvedú ako na to :-)
Kúpiť domáce produkty od farmárov z Farmička.sk je naozaj jednoduché – skúste to a budete prekvapení, že okrem fakt skvelých produktov stretnete aj milých a zaujímavých ľudí. Aby sme Vás za Vašu snahu odmenili môžete navyše každé dva týždne vyhrať zaujímavú, chutnú cenu.Ako na to?                    Vyberte si z aktuálnej pestrej ponuky domácich produktov na Farmička.sk. Sezónne ovocie či zelenina, ktoré rástli v slovenských záhradách a sadoch, bez chémie, dozreté na slnku, poctivé koláče, syry, či mäsové výrobky potešia Vaše chuťové poháriky, urobíte nimi aj niečo pre Vaše zdravie ale podporíte aj miestneho farmára či výrobcu.Odfoťte sa s kúpeným produktom, ktorý ste si našli cez Farmička.sk a práve si ho vyzdvihujete alebo si už na ňom pochutnávate. Prípadne si spravte selfie s farmárom alebo fotku na jeho gazdovstve. Nebojte sa byť kreatívni:-)Zdieľajte fotku na Facebooku alebo Instagrame a označte ju #farmička #jetojednoducheNásledne vyžrebujeme jedného z Vás, ktorému pošleme letný darček, ktorý poteší chuťové Vás i Vašich priateľov.Počas leta ste súťažíli o debničku 6-tich fliaš malokarpatského vínka - ružového bublinkového frizzante od rodinného vinárstva: Čavojský vinohradníctvo a vinárstvo.Od začiatku školského roka súťažíme o kilogram skvelej kávy ArtCofee.Vyberte si z aktuálnej pestrej ponuky domácich produktov na Farmička.sk, spravte fotku, zdieľajte, nezabudnite: #farmička #jetojednoduche a skvelá výhra môže byť o chvíľu u Vás.


Topinambury sú hľuza zvláštneho druhu slnečnice, podobnej zemiakom. U nás sú známe pod menom „židovské zemiaky". Sú farby žltkastej, staršie sú sfarbené do fialova. Sú výživné, pretože obsahujú hojne uhľohydrátov, zo zásaditých solí obsahujú sodík a železo. Na rozdiel od zemiakov neobsahujú škrob, ale inulín, preto sú vhodné pre diabetikov. Topinambury kupujeme len čerstvé, potom ich za surova olúpeme a môžeme ich surové aj jesť. Chutnajú ako lieskové oriešky. V zime, keď je nedostatok čerstvej zeleniny, sú vhodné na chrupkanie.  


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9